Puitalumiinium uksed

Puitalumiiniumuksed (väljas alumiinium ja sees puit) on üks meie nõutumaid tooteid. Puidu ja alumiiniumi kooslus on suurepärane kombinatsioon heast väljanägemisest ja kvaliteedist. 

Puitalumiiniumuksed on energiasäästlikud ja hooldusvabad ning kestavad kaua.  

Klarvinduer vastutab kogu tooteprotsessi eest: alates materjalide valikust ja toodete projekteerimisest kuni nende valmistamise, turustamise ja paigalduseni.

Tänu meie Tartumaal asuvale tehasele saame pakkuda kiiret tarneaega.

UKSETÜÜPE

6

STANDARDMUDELEID

96

MATERJALID

Puit ja puitalumiinium

Klarvindueri Eestis TÜV laboris testitud ja Skandinaavia kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavad puitalumiiniumuksed valmivad Tartus 2500 ruutmeetri suuruses tehases. Standardina toodetakse parimast toormaterjalist 96 erinevat uksemudelit ja 6 erinevat uksetüüpi. Lisaks on tehasel võimekus toota erilahendusi.

Kõik Klarvindueri tooted on energiasäästlikud ja tarneaeg on ka kõrghooajal kõigest 35 nädalat.

Tootmine
Previous
Next

Paketid

Kahekordse klaaspaketiga puitaken

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumuks on saadaval iga uksetüübi ja avanemissuuna valikul. Selle paketi puhul on toote U-väärtus 1,1. Lahendus sobib ideaalselt elamute päikesepoolsematele külgedele, kuna hoiab kinni vähem soojust kui kolmekordse klaasiga pakett.

Alumiinium ukse välisküljel pikendab ukse eluiga ja lihtsustab hooldamist.

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumuks on saadaval iga uksetüübi ja avanemissuuna valikul. Selle paketi puhul on toote U-väärtus 0,7.

Mida suurem on klaasikihtide arv, seda väiksem on U-väärtus. Väiksem U-väärtus tähendab paremat isolatsiooni ja vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga toode aitab soojust kinni hoida, seega elamu päikesepoolsematele külgedele tasub kaaluda ka kahekordse klaasiga toote paigaldamist.

Mudelid

Terrassiuks

11 standardmudelit

Kahe poolega terrassiuks

17 standardmudelit

Fassaadiuks

29 standardmudelit

Kahe poolega fassaadiuks

15 standardmudelit

Ukse külgelement

13 standardmudelit

Fassaadiukse külgelement

11 standardmudelit

Partnerid

Klarvinduer kasutab vaid parimaid tooteid tuntud partneritelt, nagu Barrus, Saint-Gobain, Assa Abloy, IPA, Hoppe, Alutech jt. Oleme partnerite valikul kompromissitud, et tagada toodete kõrge kvaliteet, mille poolest meid Taani turul tuntakse.

Kõikidele toodetele on kehtib 10-aastane garantii.