Puitalumiinium uksed

Puitalumiiniumuksed (väljas alumiinium ja sees puit) on üks meie nõutumaid tooteid. Puidu ja alumiiniumi kooslus on suurepärane kombinatsioon heast väljanägemisest ja kvaliteedist. 

Puitalumiiniumist uksed on energiasäästlikud, hooldusvabad ja need kestavad kaua.  

Klarvinduer vastutab kogu tooteprotsessi eest: alates materjalide valikust ja toodete projekteerimisest kuni nende valmistamise, turustamise ja paigalduseni.

Tänu meie Tartumaal asuvale tehasele saame pakkuda kiiret tarneaega.

UKSETÜÜPE

6

STANDARDMUDELEID

96

MATERJALID

Puit- ja puitalumiinium

Klarvinduer’i Eestis TÜV laboris testitud ja Skandinaavia kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavad puitalumiinium uksed valmivad Tartus, hiljuti avatud 2500 m2 tehases. Standardina toodetakse parimast toormaterjalist 96 erinevat uksemudelit ja 6 erinevat uksetüüpi. Lisaks on tehasel võimekus toota erilahendusi.

Kõik Klarvinduer’i tooted on energiasäästlikud ning tarneajaks on ka kõrghooajal kõigest 2 nädalat.

Tootmine
Previous
Next

Paketid

Kahekordse klaaspaketiga puitaken

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumuks on saadaval iga uksetüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=1.1. Lahendus sobib ideaalselt elamute päikesepoolsematele külgedele, kuna hoiab kinni vähem soojust kui kolmekordse klaasiga pakett.

Alumiinium ukse välisküljel pikendab ukse eluiga ning lihtsustab ukse hooldusprotsessi.

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumuks on saadaval iga uksetüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=0.7.

Mida suurem on klaasikihtide arv, seda väiksem on UV väärtus. Väiksem UV väärtus tähendab paremat isolatsiooni ning vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga toode aitab soojust kinni hoida, seega elamu päikesepoolsematele külgedele tasub kaaluda ka kahekordse klaasiga toote paigaldamist.

Mudelid

Terrassiuks

11 standardmudelit

Kahe poolega terrassiuks

17 standardmudelit

Fassaadiuks

29 standardmudelit

Kahe poolega fassaadiuks

15 standardmudelit

Ukse külgelement

13 standardmudelit

Fassaadiukse külgelement

11 standardmudelit

Partnerid

Klarvinduer kasutab eranditult vaid parimaid tooteid tuntud partneritelt nagu Barrus, Saint-Gobain, Assa Abloy, IPA, Hoppe, Alumeco jpt. Oleme kompromissitud oma partnerite valikul, et tagada toodete kõrge kvaliteet, mille poolest meid Taani turul tuntakse.

Kõikidele toodetele on kehtiv 10-aastane garantii.