Uksed

Klarvinduer’i tooteportfelli kuuluvad lisaks puit- ja puitalumiiniumakendele ka kvaliteetsed uksed. 

Pakume nii kahe- kui kolmekordse klaaspaketiga uksi. Valmistame uksi nii terrassile kui fassaadile, nii ühe- kui kahepoolseid uksi, lisaks uste külgelemente.

Lai tootevalik võimaldab leida just sellise avatäite nagu konkreetne olukord nõuab.

UKSETÜÜPE

6

STANDARDMUDELEID

96

MATERJALID

Puit- ja puitalumiinium

Klarvinduer’i Eestis TÜV laboris testitud ja Skandinaavia kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavad uksed valmivad Tartus, hiljuti avatud 2500 m2 tehases. Standardina toodetakse parimast toormaterjalist 96 erinevat uksemudelit ja 6 erinevat uksetüüpi. Lisaks on tehasel võimekus toota erilahendusi.

Kõik Klarvinduer’i tooted on energiasäästlikud ning tarneajaks on ka kõrghooajal kõigest 2 nädalat.

Klarvindueri akna-uksetehas Tartus
Previous
Next

Paketid

Kahekordse klaaspaketiga puitaken

Kahekordse klaaspaketiga puituks on saadaval iga uksetüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=1.1. Lahendus sobib ideaalselt kõikidele elamutele. Piisavalt energiasäästlik ja hea toode. 

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumuks on saadaval iga uksetüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=1.1. Lahendus sobib ideaalselt kõikidele elamutele.

Alumiinium ukse välisküljel pikendab ukse eluiga ning lihtsustab ukse hooldusprotsessi.

Kolmekordse klaaspaketiga puitaken

Kolmekordse klaaspaketiga puituks on saadaval iga uksetüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=0.7.

Mida suurem on klaasikihtide arv, seda väiksem on UV väärtus. Väiksem UV väärtus tähendab paremat isolatsiooni ning vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga toode aitab soojust kinni hoida ning samuti hoiab suvel hoone ülekuumenemise eest. 

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumuks on saadaval iga uksetüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=0.7.

Mida suurem on klaasikihtide arv, seda väiksem on UV väärtus. Väiksem UV väärtus tähendab paremat isolatsiooni ning vähendab ruumide küttekulutusi.  Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga toode aitab soojust kinni hoida ning samuti hoiab suvel hoone ülekuumenemise eest. 

Mudelid

Terrassiuks

Terrassiuks

11 standardmudelit
Kahe poolega terrassiuks

Kahe poolega terrassiuks

17 standardmudelit
Fassaadiuks

Fassaadiuks

29 standardmudelit
Kahe poolega fassaadiuks

Kahe poolega fassaadiuks

15 standardmudelit
Ukse külgelement

Ukse külgelement

13 standardmudelit
Fassaadiukse külgelement

Fassaadiukse külgelement

11 standardmudelit

Partnerid

Klarvinduer kasutab eranditult vaid parimaid tooteid tuntud partneritelt nagu Barrus, Saint-Gobain, Assa Abloy, IPA, Hoppe, Alumeco jpt. Oleme kompromissitud oma partnerite valikul, et tagada toodete kõrge kvaliteet, mille poolest meid Taani turul tuntakse.

Kõikidele toodetele on kehtiv 10-aastane garantii.