Tootmine

Klarvinduer’i modernne 2500 m2 tootmishoone asub Tartumaal, Raadil, pakkudes tööd 35 töölisele.Tehas on suuteline tootma kuni 1000 valmistoodet nädalas.

Previous
Next

Masinapark

Tehases on kasutusel vaid kõrgtehnoloogilised tootmismasinad, mis aitavad tagada kõrge tootmissuutlikkuse ning lõpptoodangu kõrge kvaliteedistandardi. 

Finiture värviliin

FINITURE VÄRVILIIN

Itaalia päritolu Finiture Robot värviliin on turu uusim kättesaadav tehnoloogia, mis tagab  ühtlase, püsiva ja kõrge kvaliteediga värvimisprotsessi. Värvimiseks kasutatakse Sherwin-Williams’i tooteid. 

SCM CNC KESKUS

SCM CNC keskus on üks parimaid puidumasinaid antud valdkonnas tänu SCM’i kompromissitule arendustööle. CNC keskus tagab komponentide tootmistäpsuse, suurendades seeläbi lõpptoote kvaliteeti.

SCM CNC Keskus
Tootmispind

2500 m2

TOOTLIKKUS NÄDALAS

500 tk

TARNEAEG

3-5 nädalat

CML tappimisliin

CML TAPPIMISLIIN

CML tappimisliin tagab tootmisprotsessis kiiruse ja paindlikkuse, mis võimaldab tootmismeeskonnal  planeerida ja teostada samaaegselt nii väikeste kui ka suurte partiide eduka tootmise. 

WEINIG PROFIILHÖÖVEL

Weinigi tooted on puidusektoris tuntud oma vastupidavuse, kiiruse ja ülima kvaliteedi poolest.

WEINIG PROFIILHÖÖVEL​

Toodang

Klarvinduer pakub “standardina” üle 230 erineva akna- ja uksetüübi. Lisaks akendele ja ustele toodetakse ka mittelahtikäivaid klaaselemente. Samuti on tehas valmis soovi korral ette võtma väljaspool standardnimekirja paigutuvaid töid.

Täpsema spetsifikatsiooni toodete kohta leiab toodete alajaotusest. Toodanguga on võimalik tutvuda ka kohapeal, külastades meie tehast.