Tootmine

Klarvindueri puitakende ja uste valmistamine toimub modernses 2500 ruutmeetri suuruses tootmishoones, mis asub Tartumaal Raadil ning pakub tööd umbes 80 töölisele. Tehas on suuteline tootma kuni 1000 valmistoodet nädalas.

Previous
Next

Masinapark

Tehases on kasutusel vaid kõrgtehnoloogilised tootmismasinad, mis aitavad tagada kõrge tootmissuutlikkuse ja lõpptoodangu kõrge kvaliteedi. 

Finiture värviliin

FINITURE VÄRVILIIN

Itaalia päritolu Finiture Robot värviliin on turu uusim kättesaadav tehnoloogia, mis tagab  ühtlase, püsiva ja kõrge kvaliteediga värvimisprotsessi. Värvimiseks kasutatakse Sherwin-Williamsi tooteid. 

SCM CNC KESKUS

SCM CNC-keskus on tänu SCM-i kompromissitule arendustööle üks valdkonna parimaid puidumasinaid. CNC-keskus tagab komponentide tootmistäpsuse, tõstes seeläbi lõpptoote kvaliteeti.

SCM CNC Keskus
Tootmispind

2500 m2

TOOTLIKKUS NÄDALAS

500 tk

TARNEAEG

3-5 nädalat

CML tappimisliin

CML TAPPIMISLIIN

CML tappimisliin tagab tootmisprotsessis kiiruse ja paindlikkuse, mis võimaldab tootmismeeskonnal planeerida ja teostada samal ajal nii väikeste kui ka suurte partiide eduka tootmise. 

WEINIGI PROFIILHÖÖVEL

Weinigi tooted on puidusektoris tuntud oma vastupidavuse, kiiruse ja ülima kvaliteedi poolest.

WEINIG PROFIILHÖÖVEL​

Toodang

Klarvinduer pakub standardina üle 230 akna- ja uksetüübi. Lisaks akendele ja ustele toodetakse mitteavatavaid klaaselemente. Samuti on tehas valmis soovi korral ette võtma eritellimustöid.

Täpsema teabe toodete kohta leiab toodete alajaotusest. Toodanguga on võimalik tutvuda ka meie tehases kohapeal.