Meist

Kõik algas 2014. aasta sügisel, kui Janar Tammjärv otsustas pärast Barruse omanikeringist taandumist luua uue, peamiselt jaekaubandusele keskenduva tootmisettevõtte, mille toodete müük toimub e-kaubanduse teel.

Oma bränd, Klarvinduer (tõlkes klaar või läbipaistev aken) lansseeriti Taani turul 20. augustil 2015.

Praeguseks on Klarvinduer.dk tegutsenud Taani turul viis aastat. Selle aja jooksul on modernses Tartu tehases toodetud ja müüdud Taani lõpptarbijale e-kaubandusplatvormi kaudu mitukümmend tuhat puit- ja puitalumiiniumakent ning -ust. 

Brändina on Klarvinduer tuntud kui üks parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaubamärke kohalikul turul. Selle tõestuseks on kogunenud Taani suurimates hinnanguportaalides ligi 1000 positiivset lõpptarbija hinnangut. 

Klarvindueris töötab praegu umbes 100 inimest. Ettevõtte tehas ja põhikontor asuvad Tartus, lisaks on ettevõttel harukontorid Kopenhaagenis, Stockholmis, Londonis ning Oslos.

Inimesed

Janar Tammjärv

Tegevjuht

Janar on Klarvindueri kaasasutaja ja tegevjuht, kelle karjäär algas analüütikuna liimpuidutööstuses Barrus. Mõne aastaga kujunes esialgsest tööst välja vastutusrikkam roll ning 2009. aastal võttis Janar üle Barruse juhtimise. Viie aastaga kasvas ettevõtte aastakäive Janari juhtimisel  9 miljonilt 35 miljoni euroni. 2014. aastal, pärast Barruse müüki, asutas Janar Klarvindueri, mille tegevjuhina töötab ta praeguseni. 

Janar on õppinud Tallinna tehnikaülikoolis ja Estonian Business Schoolis majandust ning omandanud lisateadmisi Insead Business School for the World suvekursustel.

E-mail: janar.tammjarv@klarvinduer.com

Telefon: +372 505 9519