Klaaselemendid

Klarvinduer valmistab ka eritellimusel lahendusi. Näiteks suurte klaaspindade (klaasfassaadid, klaasseinad, maast laeni aknad jms) täitmisel soovitame kasutada efektseid klaaselemente. Kuna klaaselemendid ise ei ole avatavad, paigaldatakse need tavaliselt kõrvuti akna või uksega. 

Valikus on kaht tüüpi klaaselemente ja 12 standardmudelit. Klaasi ümbritsev raam on puidust või puitalumiiniumist.

UKSETÜÜPE

2

STANDARDMUDELEID

12

MATERJALID

Puit ja puitalumiinium

Klarvindueri Eestis TÜV laboris testitud ja Skandinaavia kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavad klaaselemendid valmivad Tartus 2500 m2 suuruses tehases. Standardina toodetakse parimast toormaterjalist 12 klaaselemendi mudelit ja 2 klaaselemendi tüüpi. Lisaks on tehasel võimekus toota erilahendusi.

Kõik Klarvindueri tooted on energiasäästlikud ja tarneaeg on ka kõrghooajal kõigest 35 nädalat.

Klarvindueri akna-uksetehas Tartus
Previous
Next

Paketid

Kahekordse klaaspaketiga puitaken

Kahekordse klaaspaketiga puiust klaaselement on saadaval mõlema aknatüübi valikul. Selle paketi puhul on toote U-väärtus 1,1. Lahendus sobib ideaalselt elamute päikesepoolsematele külgedele, kuna hoiab kinni vähem soojust kui kolmekordse klaasiga pakett.

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumist klaaselement on saadaval mõlema aknatüübi valikul. Selle paketi puhul on toote U-väärtus 1,1. Lahendus sobib ideaalselt elamute päikesepoolsematele külgedele, kuna hoiab kinni vähem soojust kui kolmekordse klaasiga pakett.

Alumiinium klaaselemendi välisküljel pikendab selle eluiga ja lihtsustab hooldamist.

Kolmekordse klaaspaketiga puitaken

Kolmekordse klaaspaketiga puidust klaaselement on saadaval mõlema aknatüübi valikul. Selle paketi puhul on toote U-väärtus 0,7.

Mida suurem on klaasikihtide arv, seda väiksem on U-väärtus. Väiksem U-väärtus tähendab paremat isolatsiooni ja vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga toode aitab soojust kinni hoida, seega elamu päikesepoolsematele külgedele tasub kaaluda ka kahekordse klaasiga toote paigaldamist.

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumist klaaselement on saadaval mõlema aknatüübi valikul. Selle paketi puhul on toote U-väärtus 0,7.

Mida suurem on klaasikihtide arv, seda väiksem on U-väärtus. Väiksem U-väärtus tähendab paremat isolatsiooni ja vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga toode aitab soojust kinni hoida, seega tasub elamu päikesepoolsematele külgedele kaaluda ka kahekordse klaasiga toote paigaldamist.

Mudelid

Fikseeritud raamiga klaaselement

10 standardmudelit

Tuulutusavaga klaaselement

2 standardmudelit

Partnerid

Klarvinduer kasutab vaid parimaid tooteid tuntud partneritelt, nagu Barrus, Saint-Gobain, Assa Abloy, IPA, Hoppe, Alutech jt. Oleme partnerite valikul kompromissitud, et tagada toodete kõrge kvaliteet, mille poolest meid Taani turul tuntakse.

Kõikidele toodetele kehtib 10-aastane garantii.