Puitaknad

Kuna nii hooned kui inimeste vajadused on erinevad, on Klarvindueri tootevalikus igale aknatüübile sobivad kahe- ja kolmekordse klaaspaketiga puitaknad. Samuti on võimalus valida sobiv avanemissuund. 

Kasutame puitakende valmistamisel aeglase kasvuga männipuitu. Hoolikalt valitud ja kontrollitud puitmaterjal on pärit Rootsi, Soome ja Lõuna- Eesti metsade parimatest kasvukohtadest.

AKNATÜÜPE

7

STANDARDMUDELEID

119

MATERJALID

Puit- ja puitalumiinium

Klarvinduer’i Eestis TÜV laboris testitud ja Skandinaavia kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavad puitaknad valmivad Tartus, hiljuti avatud 2500 m2 tehases. Standardina toodetakse parimast toormaterjalist 119 erinevat aknamudelit ja 7 erinevat aknatüüpi. Lisaks on tehasel võimekus toota erilahendusi.

Kõik Klarvinduer’i puitaknad on energiasäästlikud ning tarneajaks on ka kõrghooajal kõigest 3-5 nädalat.

Aknad uksed
Previous
Next

Paketid

Kahekordse klaaspaketiga puitaken

Kahekordse klaaspaketiga puitaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=1.1. Lahendus sobib ideaalselt elamute päikesepoolsematele külgedele, kuna hoiab kinni vähem soojust kui kolmekordse klaasiga pakett.

Kolmekordse klaaspaketiga puitaken

Kolmekordse klaaspaketiga puitaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=0.7.

Mida suurem on klaasikihtide arv, seda väiksem on UV väärtus. Väiksem UV väärtus tähendab paremat isolatsiooni ning vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga toode aitab soojust kinni hoida, seega elamu päikesepoolsematele külgedele tasub kaaluda ka kahekordse klaasiga toote paigaldamist.

Mudelid

Mõlemalt poolt külgavanev aken iluliistudega

27 standardmudelit
Mõlemalt poolt külgavanev aken iluliistudega

Külgavanev aken

6 standardmudelit
Külgavanev aken

Mitteavanev aken

21 standardmudelit
Mitteavanev aken

Altavanev lengisiseste hingedega aken

15 standardmudelit
Altavanev lengisiseste hingedega aken

Alt ja ülevalt külgavanevate ruutudega aken

21 standardmudelit
Alt ja ülevalt külgavanevate-ruutudega aken

Kombineeritud lahendusega aken

14 standardmudelit
Kombineeritud lahendusega aken 14 standardmudelit

Altavanev lengiväliste hingedega aken

15 standardmudelit
Altavanev lengiväliste hingedega aken

Partnerid

Klarvinduer kasutab eranditult vaid parimaid tooteid tuntud partneritelt nagu Barrus, Saint-Gobain, Assa Abloy, IPA, Hoppe, Alumeco jpt.

Oleme kompromissitud oma partnerite valikul, et tagada toodete kõrge kvaliteet, mille poolest meid Taani turul tuntakse.

Kõikidele toodetele on kehtiv 10-aastane garantii.

Partnerid