Aknad

Meie tooted valmivad Eestis, mis lubab meil pakkuda klientidele lühikest tarneaega.

Akende valikus on nii kahe- kui kolmekordse paketiga aknad, mõlema aknatüübi sortimenti kuulub kümneid erinevaid mudeleid.

Anname kõigile meie tehases valminud akendele 10aastase tootjagarantii – võime julgelt väita, et tegemist on parima avatäidete garantiiajaga terves Eestis.

AKNATÜÜPE

7

STANDARDMUDELEID

119

MATERJALID

Puit- ja puitalumiinium

Klarvinduer’i Eestis TÜV laboris testitud ja Skandinaavia kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavad aknad valmivad Tartus, hiljuti avatud tehases.  Standardina toodetakse parimast toormaterjalist 119 erinevat aknamudelit ja 7 erinevat aknatüüpi. 

Kõik Klarvinduer’i toodete tarneg on ka kõrghooajal kõigest 2 nädalat. 

Aknad uksed
Previous
Next

Paketid

Kahekordse klaaspaketiga puitaken

Kahekordse klaaspaketiga puitaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=1.2. Lahendus sobib kliendile kes soovib saada väga head toodet, aga ei taha väga kallist lahednust. Sobib  ideaalselt renoveerivtavatele majadele

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=1.2. Lahendus sobib ideaalselt neile, kes nõus veidi rohkem investeerima võrreldes tavapärase värvitud puitaknaga.  

Alumiinium akna välisküljel pikendab oluliselt toote  eluiga ning teeb akna väga pikaks ajaks hooldusvabaks. 

Kolmekordse klaaspaketiga puitaken

Kolmekordse klaaspaketiga puitaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on tooteU V=0.8.

Mida suurem on klaasikihtide arv paketis, seda väiksem on UV väärtus. Väiksem UV väärtus tähendab paremat isolatsiooni ning vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga toode aitab soojust kinni hoida ja on parim energia kokkuhoius pikas perspektiivis. 

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV=0.8.

Mida suurem on klaasikihtide arv, seda väiksem on UV väärtus. Väiksem UV väärtus tähendab paremat isolatsiooni ning vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga ja ekstra alumiiniumkattega väljast on parim turul saada olev lahendus. Säästab märgatavalt küttekulusid ja on hooldusvaba väga pikka aega.  

Mudelid

Mõlemalt poolt külgavanev aken iluliistudega

27 standardmudelit
Mõlemalt poolt külgavanev aken iluliistudega

Külgavanev aken

6 standardmudelit
Külgavanev aken

Mitteavanev aken

21 standardmudelit
Mitteavanev aken

Altavanev lengisiseste hingedega aken

15 standardmudelit
Altavanev lengisiseste hingedega aken

Alt ja ülevalt külgavanevate ruutudega aken

21 standardmudelit
Alt ja ülevalt külgavanevate-ruutudega aken

Kombineeritud lahendusega aken

14 standardmudelit
Kombineeritud lahendusega aken 14 standardmudelit

Altavanev lengiväliste hingedega aken

15 standardmudelit
Altavanev lengiväliste hingedega aken

Partnerid

Klarvinduer kasutab eranditult vaid parimaid tooteid tuntud partneritelt nagu Barrus (liimpuit), Saint-Gobain (klaas), Assa Abloy (lukud) , IPA (hinged), Hoppe (käepidemed), Alumeco (Aluminiumprofiil) jpt.

Oleme kompromissitud oma partnerite valikul, et tagada toodete kõrge kvaliteet, mille poolest meid Skandinaavia ja Suurbritannia turul tuntakse.

Kõikidele toodetele on kehtiv 10-aastane garantii.

Partnerid