Aknad

Meie aknad valmivad Eestis, mis lubab meil pakkuda klientidele lühikest tarneaega.

Akende valikus on nii kahe- kui kolmekordse paketiga aknad, mõlema aknatüübi sortimenti kuulub kümneid erinevaid mudeleid.

Anname kõigile meie tehases valminud akendele 10 aastase tootjagarantii – võime julgelt väita, et tegemist on parima avatäidete garantiiajaga terves Eestis.

AKNATÜÜPE

7

STANDARDMUDELEID

119

MATERJALID

Puit- ja puitalumiinium

Klarvinduer’i Eestis TÜV laboris testitud ja Skandinaavia kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavad aknad valmivad Tartus, hiljuti avatud tehases. Standardina toodetakse parimast toormaterjalist 119 erinevat aknamudelit ja 7 erinevat aknatüüpi. 

Kõikide Klarvinduer’i akende tarneaeg on ka kõrghooajal kõigest 3-5 nädalat. 

Akende valmistamine
Previous
Next

Paketid

Kahekordse klaaspaketiga puitaken

Kahekordse klaaspaketiga puitaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=1.1. Lahendus sobib kliendile kes soovib saada väga head toodet, aga ei taha väga kallist lahendust. Sobib  ideaalselt renoveeritavatele majadele.

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kahekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV väärtus UV=1.1. Lahendus sobib ideaalselt neile, kes nõus veidi rohkem investeerima võrreldes tavapärase värvitud puitaknaga.  

Alumiinium akna välisküljel pikendab oluliselt toote  eluiga ning teeb akna väga pikaks ajaks hooldusvabaks.

Kolmekordse klaaspaketiga puitaken

Kolmekordse klaaspaketiga puitaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV=0.7.

Mida suurem on klaasikihtide arv paketis, seda väiksem on UV väärtus. Väiksem UV väärtus tähendab paremat isolatsiooni ning vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga toode aitab soojust kinni hoida ja on parim energia kokkuhoius pikas perspektiivis.

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken

Kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken on saadaval iga aknatüübi ja avanemissuuna valikul. Antud paketi puhul on toote UV=0.7.

Mida suurem on klaasikihtide arv, seda väiksem on UV väärtus. Väiksem UV väärtus tähendab paremat isolatsiooni ning vähendab ruumide küttekulutusi. Tasub meeles pidada, et kolmekordse klaasiga ja ekstra alumiiniumkattega väljast on parim turul saada olev lahendus. Säästab märgatavalt küttekulusid ja on hooldusvaba väga pikka aega.  

Mudelid

Mõlemalt poolt külgavanev aken iluliistudega

Mõlemalt poolt külgavanev aken iluliistudega

27 standardmudelit
Külgavanev aken

Külgavanev aken

6 standardmudelit
Alt ja ülevalt külgavanevate ruutudega aken

Alt ja ülevalt külgavanevate ruutudega aken

21 standardmudelit
Kombineeritud lahendusega aken 14 standardmudelit

Kombineeritud lahendusega aken

14 standardmudelit
Mitteavanev aken

Mitteavanev aken

21 standardmudelit
Altavanev lengisiseste hingedega aken

Altavanev lengisiseste hingedega aken

15 standardmudelit
Altavanev lengiväliste hingedega aken

Altavanev lengiväliste hingedega aken

15 standardmudelit

Partnerid

Klarvinduer kasutab eranditult vaid parimaid tooteid tuntud partneritelt nagu Barrus (liimpuit), Saint-Gobain (klaas), Assa Abloy (lukud) , IPA (hinged), Hoppe (käepidemed), Alumeco (Aluminiumprofiil) jpt.

Oleme kompromissitud oma partnerite valikul, et tagada toodete kõrge kvaliteet, mille poolest meid Skandinaavia ja Suurbritannia turul tuntakse.

Kõikidele toodetele on kehtiv 10-aastane garantii.